Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Catalog

Włączone filtry:
Producent

Nowe produkty

Końcówki mocy Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 • NAW HDQ10 - czterokanałowy wzmacniacz klasy TD. 10000W

 • Seria 44C została zaprojektowana do użycia w instalacjach. Unikalną kombinacja ogromnej mocy dostarczanej przez długi czas, zaawansowanego przetwarzania DSP z możliwą kontrolą przez łącze Ethernet. Wzmacniacze tej serii mają moc od 1500 do 5000 watów na kanał (i 10000 w trybie bridge). Panel frontowy posiada pełne informacje o sygnale ale nie posiada...

 • SERIA 44M - WZORZEC W SEKTORZE LIVE/TOURING Cztery wejścia i cztery wyjścia ze zintegrowanym DSP. Trzy modele od 6000 do 20000 watów.

 • SERIA 48M - WZORZEC W SEKTORZE LIVE/TOURING Cztery wejścia i osiem wyjść ze zintegrowanym DSP. Cztery modele od 3000 do 20000 watów.

 • SERIA 88C - MARZENIE INSTALATORA Osiem wejść i osiem wyjść. Optymalizacja mocy na kanał. Optymalny wybór w instalacjach wielokanałowych.

 • Wzmacniacz charakteryzuje się dużą mocą w małej i lekkiej obudowie (zaledwie 6,4kg) z wysokimi parametrami pracy. Klasa D ze stabilnym zasilaczem z PFC i szeroką tolerancją na niestabilne napięcia w sieci. Wyposażyliśmy go w komplet zabezpieczeń przeciw typowym problemom z jakimi muszą radzić sobie wzmacniacze w trudnych warunkach (szczegóły w specyfikacji).

 • Wzmacniacz charakteryzuje się dużą mocą w małej i lekkiej obudowie (zaledwie 5.5kg) z wysokimi parametrami pracy. Klasa D ze stabilnym zasilaczem z PFC i szeroką tolerancją na niestabilne napięcia w sieci. Wyposażyliśmy go w komplet zabezpieczeń przeciw typowym problemom z jakimi muszą radzić sobie wzmacniacze w trudnych warunkach (szczegóły w specyfikacji).

 • Wzmacniacz charakteryzuje się dużą mocą w małej i lekkiej obudowie (zaledwie 6,6 kg) z wysokimi parametrami pracy. Klasa D ze stabilnym zasilaczem z PFC i szeroką tolerancją na niestabilne napięcia w sieci. Wyposażyliśmy go w komplet zabezpieczeń przeciw typowym problemom z jakimi muszą radzić sobie wzmacniacze w trudnych warunkach (szczegóły w...

 • Wzmacniacz charakteryzuje się dużą mocą w małej i lekkiej obudowie (zaledwie 6kg) z wysokimi parametrami pracy. Klasa D ze stabilnym zasilaczem z PFC i szeroką tolerancją na niestabilne napięcia w sieci. Wyposażyliśmy go w komplet zabezpieczeń przeciw typowym problemom z jakimi muszą radzić sobie wzmacniacze w trudnych warunkach (szczegóły w specyfikacji).

 • Wzmacniacz charakteryzuje się dużą mocą w małej i lekkiej obudowie (zaledwie 7kg) z wysokimi parametrami pracy. Klasa D ze stabilnym zasilaczem z PFC i szeroką tolerancją na niestabilne napięcia w sieci. Wyposażyliśmy go w komplet zabezpieczeń przeciw typowym problemom z jakimi muszą radzić sobie wzmacniacze w trudnych warunkach (szczegóły w specyfikacji). 

 • Dwukanałowy o bezprecedensowej mocy 2x6500W i specyfikacji koncertowej. Profesjonalne komponenty, złącza neutrik, konstrukcja i niska waga umożliwiają zastosowanie go do najcięższych zadań. 3 letnia gwarancja. Wzmacniacze HD i HDQ są podstawowym napędem dla systemów NAW Performance Audio.

 • Czterokanałowy lekki wzmacniacz wysokiej mocy 4x1500W i specyfikacji koncertowej. Profesjonalne komponenty, złącza, konstrukcja i niska waga umożliwiają wykorzystanie go do najcięższych zadań. 3 letnia gwarancja. Wzmacniacze HD i HDQ są podstawowym napędem dla systemów NAW Performance Audio.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów