Brak produktów
GITARY ADMIRA SARA 4/4 SET POKROWIEC, TUNER ORAZ ZESTAW KOSTEK GRATIS!
AmpGO to perfekcyjny kompaktowy wzmacniacz do indywidualnych ćwiczeń na...
Gravity BG MS 6 SBTorba transportowa na 6 krótkich statywów mikrofonowych
Zaawansowany kontroler systemu Linea Research to wydajny i łatwy w użyciu procesor sygnałowy do systemów nagłośnieniowych. Dzięki przetwarzaniu dla 4 wejść i 8 wyjść wykorzystuje najnowsze technologie konwersji analogowo-cyfrowej i DSP, aby zapewnić nieskazitelny dźwięk, który wyróżnia się na tle konkurencji.
NAW NSP248E jest wszechstronnym procesorem wyposażonym w 4 analogowe wejścia, 1 wejście cyfrowe w formacie AES/EBU oraz złącze ethernet z obsługą Dante, 8 wyjść analogowych, 10 parametrycznych EQ na każde wejście oraz wyjście z obsługą częstotliwości w zakresie od 10Hz do 30kHz.
NSP248E jest wszechstronnym procesorem wyposażonym w 4 analogowe wejścia, 1 wejście cyfrowe w formacie AES/EBU oraz złącze ethernet z obsługą Dante. 8 wyjść analogowych, 10 parametrycznych EQ na każde wejście oraz wyjście z obsługą częstotliwości w zakresie od 10Hz do 30kHz.
Seria 44C została zaprojektowana do użycia w instalacjach. Unikalną kombinacja ogromnej mocy dostarczanej przez długi czas, zaawansowanego przetwarzania DSP z możliwą kontrolą przez łącze Ethernet. Wzmacniacze tej serii mają moc od 1500 do 5000 watów na kanał (i 10000 w trybie bridge). Panel frontowy posiada pełne informacje o sygnale ale nie posiada...
SERIA 44M - WZORZEC W SEKTORZE LIVE/TOURING Cztery wejścia i cztery wyjścia ze zintegrowanym DSP. Trzy modele od 6000 do 20000 watów.
SERIA 48M - WZORZEC W SEKTORZE LIVE/TOURING Cztery wejścia i osiem wyjść ze zintegrowanym DSP. Cztery modele od 3000 do 20000 watów.
SERIA 88C - MARZENIE INSTALATORA Osiem wejść i osiem wyjść. Optymalizacja mocy na kanał. Optymalny wybór w instalacjach wielokanałowych.
Referencyjny przetwornik D/A, 32-bity/768kHz, interfejs audio USB 2.0/ 3.0, obsługa formatów PCM/DSD, wejście S/PDIF oraz ADAT, 2 wyjścia analogowe [RCA oraz XLR], 2 wyjścia słuchawkowe [jack 1/4” oraz 1/8” IEM], 5-pasmowy EQ, wyświetlacz LCD, pilot MRC