Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Catalog

Włączone filtry:
Producent

Nowe produkty

Pasywne szerokopasmowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • NAW VSC15 - satelita szerokopasmowy z głośnikiem koaksjalnym

  • NAW VSC12f to satelita z koaksjalnym głośnikiem 12" i driverem o wylocie 1,4" oraz wspólnym ferrytowym magnesem. Produkt zaprojektowany specjalnie do odtwarzania szerokiego pasma i kontrolowanej kierunkowości 60 x 40 stopni. Centralnie umieszczony driver z cewką 3" zapewnia niskie wartości zniekształceń przy bardzo wysokiej mocy i SPL.

  • NAW C5. Dużo dobrych dźwięków w ultrakompaktowym rozmiarze. Szerokopasmowy, dwudrożny satelita z koaksjalnym głośnikiem 5" i driverem z membraną 1". Źródło punktowe z symetryczną względem osi nominalną kierunkowością 80 stopni umożliwia zastosowanie go tam, gdzie potrzebujesz wizualnej dyskrecji i doskonałej jakości dźwięku.

  • NAW VSC12 satelita z koaksjalnym głośnikiem 12" i driverem 1,4" i neodymowym lekkim magnesem. Seria VSC to szerokopasmowe zestawy typu satelita dające możliwości tworzenia krótkich szeregowych ustrojów nagłośnieniowych o konkretnej kierunkowości. Są także doskonałym elementami na infill lub sidefill oraz drumfill w połączeniu z basami. 

  • NAW VSC15f satelita z koaksjalnym ferrytowym głośnikiem 15"/3" i driverem o cewce 3" i wylocie 1,4" Seria VSC to szerokopasmowe zestawy typu satelita dające możliwości tworzenia krótkich szeregowych ustrojów nagłośnieniowych o konkretnej kierunkowości. Są także doskonałym elementami na infill lub sidefill oraz drumfill w połączeniu z basami. 

  • NAW LiDA46 WB to kolumna kolinearna zaprojektowana specjalnie do użytku w pomieszczeniach o trudnej akustyce i długim czasie pogłosu. Takie warunki odsłuchu wpływają na znaczne pogorszenie jakości odtwarzanego dźwięku i zrozumiałość mowy. 

  • Najnowsza odsłona najmniejszego monitora z oferowanej przez nas serii produktów. Dużo głośniejszy od swojego poprzednika za to lżejszy i w lepszej cenie! Znakomicie sprawdzi się jako monitor na małej scenie jak i pełnopasmowy satelita nagłośnieniowy na małych salach. Punkty do zawieszania ułatwiają montaż w instalacji a gniazdo 35mm pozwala postawić go na...

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów