Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Instrumenty klawiszowe

Catalog

Nowe produkty

Instrumenty klawiszowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 3 059,00 zł wysyłka natychmiast

  Orla CDP101 to kontynuacja uznanego modelu Orla CDP10, wzbogacona o możliwość transmisji sygnału Bluetooth do urządzenia za pośrednictwem opcjonalnego modułu USB Bluetooth.

  3 059,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • Model klasy premium Alesis Recital to pianino cyfrowe oparte o pełnowymiarową klawiaturę składającą się z 88 półważonych klawiszy z regulacją reakcji nacisku "touch response".

 • 1 169,00 zł wysyłka do 48 godzin

  Peavey KB 2 to rewelacyjny wzmacniacz do instrumentów klawiszowych zaprojektowany jako aktywny system odsłuchowy. Charakteryzuje się on dużą mocą, małymi wymiarami i doskonałym brzmieniem!

  1 169,00 zł
  wysyłka do 48 godzin
 • 1 899,00 zł

  Orla Starter jest cyfrowym pianinem, przeznaczonym dla średnio zaawansowanych, jednocześnie wymagających użytkowników. Pianino oferuje bowiem pełną, ważoną klawiaturę, której fizyka jest zbliżona do pracy naturalnej klawiatury młoteczkowej.

  1 899,00 zł
 • 1 399,00 zł Wysyłka natychmiast

  Alesis Concert to w pełni funkcjonalne pianino cyfrowe z 88 pełnowymiarowymi, dynamicznymi klawiszami z regulowaną reakcją na dotyk.Ten wszechstronny instrument jest idealny dla początkujących, a jednocześnie wystarczająco funkcjonalny dla zaawansowanych graczy.

  1 399,00 zł
  Wysyłka natychmiast
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów