Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Nowe produkty

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 729,00 zł wysyłka w 48 h
  Nowy

  Wysokiej jakości, profesjonalny i stabilny statyw dla DJ’a o regulowanej wysokości z pełnym blatem. Istnieje możliwość rozbudowania statywu o dostawki na dodatkowy sprzęt.W komplecie dostawka KB-D20 pod laptop lub mikser z regulacją wysokości oraz kąta nachylenia.

  729,00 zł
  wysyłka w 48 h
 • 359,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw RH Sound YH26 + Novox POP filtr.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  359,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 371,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Monacor MS-12 + Novox POP filtr.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  371,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 354,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Monacor MS-6 + Novox POP filtr.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  354,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 349,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Kaline NB-37 + Novox POP filtr.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  349,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 337,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  NC-1 GAME w zestawie z filtrem POP.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  337,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 312,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw RH Sound YH26.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  312,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 323,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Monacor MS-12.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  323,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 331,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Monacor MS-6.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  331,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 334,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  Zestaw: Novox NC-1 + statyw Kaline NB-37.NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  334,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 49,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  POP FILTR NOVOX na gęsiej szyi metalowy, osłona na mikrofon która ma na celu ochronę nagrań przed zniekształceniami dźwięku, przez wybuchowymi głoskami: P B T D.Osłona taka zwykle jest stosowana podczas nagrywania sesji wokalowy

  49,00 zł
  wysyłka natychmiast
 • 299,00 zł wysyłka natychmiast
  Nowy

  NC-1 GAME to najnowsza wersja niezawodnego mikrofonu USB. Stworzony komunikacji, nagrywania dźwięku i grania w sieci. NC-1 GAME jest łatwy w obsłudze i działa na zasadzie Plug & Play - po podłączeniu do komputera lub konsoli jest automatycznie wykrywany.

  299,00 zł
  wysyłka natychmiast
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów