Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Linea Research 44M

NAWLINRES44M

Nowy produkt

SERIA 44M - WZORZEC W SEKTORZE LIVE/TOURING

Cztery wejścia i cztery wyjścia ze zintegrowanym DSP. Trzy modele od 6000 do 20000 watów.

Więcej szczegółów

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

 • cztery wejścia analogowe i cyfrowe AES3 oraz matryca Dante (opcjonalnie)
 • Jednostka zasilająca zapewniająca pełną moc na wszystkich kanałach przez najdłuższy możliwy czas (szczegóły w artykule)
 • Wiodące w swojej klasie stopnie mocy z najnowocześniejszą technologią półprzewodników
 • Procesor DSP 96kHz o unikalnych parametrach (Filtry liniowo fazowe IIR LIR i FIR)
 • Prosta obsługa z panelu frontowego. Pełną kontrola parametrów i możliwość wgrywania presetów
 • Podwójny zasilacz - niezależne dla wzmacniaczy i DSP. Energooszczędne tryby uśpienia.
 • Softwarowe grupowanie modułów z wielowarstwowym EQ i prostą kontrolą złożonych systemów
 • Funkcja "wake on audio"
SERIA 44MWSZYSTKIE KANAŁY OBCIĄŻONE CIĄGŁYM SYGNAŁEM W TEMP 40'CCENA BRUTTO
44 M20 4x5000W @ 2Ω przy nominalnym obciążeniu 26480 zł
44 M10 4x2500W @ 2Ω lub 4Ω przy nominalnym obciążeniu 22800 zł
44 M6 4x1500W @ 2Ω lub 4Ω przy nominalnym obciążeniu 19120 zł
44 M20 Dante 44 M20 DSP z sieciowym interfejsem DanteTM 29500 zł
44 M10 Dante 44 M10 DSP z DanteTM 25820 zł
44 M6 Dante 44 M6 DSP z DanteTM 22140 zł

Cechy serii 44M:

 • Cztery kanały doskonałej jakości wzmocnienia w klasie D
 • modele od 6,000 to 20,000 wat RMS przy całkowicie obciążonych stopniach mocy
 • Pełna obsługa z panelu frontowego
 • Praca 85V do 240V automatycznie przełączany zasilacz
 • Monitorowanie i kontrola poprzez Ethernet
 • wejścia analogowe, AES3 i w opcji Dante™ / AES67 Otwartość na zewnętrzne interfejsy Audio/Video przyszłości(AVB, Milan)
 • Akceptuje pliki FIR 48kHz i 96kHz poprzez aplikację System Engineer,
 • Opracowane, zaprojektowane i wyprodukowane na Wielkiej Brytanii przez Linea Research
SERIA 44 MOC NA KANAŁ2Ω4Ω5Ω
M20 5000 W 3000 W 1500 W
M10 2500 W 2500 W 1500 W
M6 1500 W 1500 W 1500 W

Seria 44M została zaprojektowana do użycia na festiwalach, trasach koncertowych, klubach i wszystkich eventach Live/Touring. Zapewnia unikalną kombinację ogromnej mocy przez długi czas, zaawansowanego przetwarzania DSP i jest dużym krokiem naprzód w technologii audio.

Dzieli te same funkcje i rozmiar, które posiada ośmiokanałowy model 48M lecz na każdy ze swoich czterech kanałów jest w stanie dostarczyć od 1500 do 5000 watów (do 10000 watów na parę w mostku) Nie mówimy tu o mocach "transient, peak, burst" a o czystej mocy RMS dostarczanej przez wszystkie kanały na raz, pod równoległym obciążeniem nawet na najgęstszym materiale audio. Z naszymi wzmacniaczami nie musisz się martwić o rozdzielanie mocy na kanały czy "Power sharing" możesz używać całości, za którą zapłaciłeś i to przez cały czas. Zostało to wielkrotnie potwierdzone w dziesiątkach instalacji i sytuacji LIVE na świecie oraz niezależnych testach (np. www.Production-Partner.de)

Jak to działa? Urządzenia Linea Research mogą to zrobić ponieważ 5 generacja wzmacniaczy klasy D została ponownie zaprojektowana w sposób najbardziej efektywny, z pominięciem zbędnych elementów generujących straty i szumy. Topologia i fizyczny układ elementów umożliwia sprawność wyższą o 7% do 10% od produktów konkurencji. Ta sprawność przekłada się bezpośrednio na wyższą moc przez dłuższy czas a nie generowanie ciepła, co ma zasadnicze znaczenie. To podejście, oprócz stabilnej pracy w najcięższych warunkach, dało także efekt w postaci nieskazitelnego dźwięku i odstępu od szumów na poziomie 113 dBA od analogowego wejścia do wyjścia po wzmacniaczu a jest to osiągnięcie bez konkurencji (a przynajmniej nie znamy przykładów).

Każdy z kanałów może dostarczać maksymalną moc pod obciążeniem 2, 4 i 8 ohmów ale także w liniach stałoprądowych 25V, 75V i 100V, Takie rozwiązanie pozwala projektantom na wysoką elastyczność w instalacjach.

Procesor 96kHz DSP zintegrowany ze wzmacniaczem to w zasadzie szereg układów Sharc i ARM zaprogramowanych w całości przez zespół Linea Research. Efektem jest opracowanie unikalnych, nie występujących w innych urządzeniach, dostępnych krosowerów LIR (Linear Phase IIR) , które są tak proste w obsłudze jak te do których jesteście przyzwyczajeni ale nie wpływają na fazę i mają mniejsze opóźnienie własne niż skomplikowane w zastosowaniu filtry FIR. Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików. Ustaw krosower i możesz natychmiast zweryfikować efekt działania filtra bez group delay! Unikalne są również algorytmy limiterów VX, które pozwalają na inne limitowanie w różnych sekcjach pasma w ramach jednego kanału a także RMS limiter, Szczytowy i zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem membrany.

Do komunikacji używamy portów Ethernet, które są niezależne od wejść i wyjść Dante, oraz aplikacji System Engineer na PC (makowcy, muszą skorzystać z VMWare lub Paralells). Panel frontowy informuje o wszystkich kluczowych informacjach takich jak stabilność systemu czy poziomy dźwięku ale nie posiada przełączników aby uniemożliwić niewykwalifikowanej obsłudze popełnienie błędów. W pamięci urządzenia można zapisać szereg ustawień i tzw. scen "snapshot", które dobrze znamy z nowoczesnych konsolet miksujących. Snapshoty można zmieniać za pośrednictwem analogowego wyjścia i prostego przełącznika stykowego a takie zadanie można powierzyć każdej, nawet niewykwalifikowanej, osobie.

Praca z programem System Engineer jest intuicyjna a interfejs graficznie przejrzysty. Aplikacja posiada wiele wygodnych i oszczędzających czas funkcji związanych z zarządzaniem presetami, nakładaniem warstw MUTE, gainów, opóźnień i oczywiście EQ w całym systemie (nie tylko w ramach jednego wzmanicacza). Możliwa jest również kontrola za pośrednictwem urządzeń zewnętrznych producentów poprzez protokoły TCP/IP, RS232 i RS485.

Sekcja wiedzy (ENG):

https://linea-research.co.uk/white-papers/

Strona programu System Engineer (nominowany do nagrody Reader's choice awards ProSoundWeb) :

https://linea-research.co.uk/system-engineer/