Brak produktów
Catalog
Dane fizyczne Materiał: Stal Kolor: Srebrny Wysokość [cm]: 70 - 105...
Novox Mobivox Lite Lekki, przenośny i gotowy do akcji! Marzy Ci się...
SKRZYPCE RICHARD SANDNER rozmiar 3/4 Bardzo dobrej jakości skrzypce...
LDM MobileVoice Zasilany akumulatorem przenośny system nagłośnieniowy...
Washburn WA90 CE RDB To przystępna cenowo gitara elektro-akustyczna....
Washburn WA90 CE BTo przystępna cenowo gitara elektro-akustyczna. Niska...
Washburn WA90 CE TSTo przystępna cenowo gitara elektro-akustyczna. Niska...
DNA IN-EAR to wysokiej jakości monofoniczny douszny odsłuch bezprzewodowy oparty na technologii cyfrowej. Zestaw monitorujący dźwięk składa się z pary dousznych słuchawek, nadajnika, oraz przypaskowego odbiornika sygnałów dźwiękowych (bodypack’a). Całość mieści się w eleganckiej walizce.
DNA IN-EAR DOUBLE to wysokiej jakości monofoniczny douszny odsłuch bezprzewodowy oparty na technologii cyfrowej. Zestaw monitorujący dźwięk składa się z nadajnika fal ultrakrótkich (UHF), dwóch par dousznych słuchawek oraz dwóch przypaskowych odbiorników bodypack. Całość mieści się w eleganckiej walizce wypełnionej miękką gąbką techniczną
DNA SIEM ONE to profesjonalny douszny odsłuch bezprzewodowy stereo, który działa w paśmie UHF 516-541 MHz. Dzięki temu urządzeniu muzycy mogą skutecznie monitorować dźwięk bez zakłóceń, który będzie wyraźny i czysty. To idealne rozwiązanie dla zespołów koncertujących, które wymagają niezawodnego sprzętu na scenie.