Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Catalog

Włączone filtry:
Producent

Nowe produkty

Akcesoria Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  • Skrzynia przeznaczona do transportu oraz przechowywania 4 modułów liniowych NAW D181 DUKE. Idealnie dopasowana do wymiarów modułów. Wyposażona w specjalne koła transportowe oraz zatrzaski pozwalające szybko i bezproblemowo zabezpieczyć moduły na czas transportu, a także bez zbędnej zwłoki dostać się do zawartości.

  • Skrzynia przeznaczona do transportu oraz przechowywania 4 modułów liniowych NAW RB281 Red Baron. Idealnie dopasowana do wymiarów modułów. Wyposażona w specjalne koła transportowe oraz zatrzaski pozwalające szybko i bezproblemowo zabezpieczyć moduły na czas transportu, a także bez zbędnej zwłoki dostać się do zawartości. 

  • Zaprojektowana z myślą o montażu modułów liniowych NAW Duke D181. Umożliwia szybkie i pewne zamontowanie modułów zarówno w pozycji stojącej (na podłodze lub subwooferze) jak i typowej - wiszącej. Regulacja kąta położenia pierwszego modułu w zakresie 0'-10' co dwa stopnie umożliwia prawidłowe ustawienie geometrii zestawu liniowego w pozycji stojącej.

  • Zaprojektowana z myślą o montażu modułów liniowych NAW Red Baron RB281. Umożliwia szybkie i pewne zamontowanie modułów zarówno w pozycji stojącej (na podłodze lub subwooferze) jak i typowej - wiszącej. Regulacja kąta położenia pierwszego modułu w zakresie 0'-10' co dwa stopnie umożliwia prawidłowe ustawienie geometrii zestawu liniowego w pozycji stojącej.

  • Piny magnetyczne służą do błyskawicznego, beznarzędziowego łączenia modułów liniowych Duke D181 i Red Baron RB281: między sobą, do dedykowanych ram.

  • Piny kulkowe, służą do błyskawicznego, beznarzędziowego łączenia modułów liniowych Duke D181 i Red Baron RB281: między sobą, do dedykowanych ram. W odróżnieniu od zwykłych pinów magnetycznych - piny kulkowe wyposażono w dodatkowy mechanizm kulkowy zabezpieczający przed niepożądanym wyskoczeniem.

  • Zaprojektowana z myślą o montażu modułów VSC. Dedykowana rama do wieszania modułów. Umożliwia szybkie i pewne zamontowanie modułów w pozycji wiszącej. Możliwość regulacji kąta położenia.

  • Deskorolki transportowe dedykowane do naszych basów z serii MBR. Wyposażone w specjalne zaczepy umożliwiające błyskawiczne zabezpieczenie basu na czas transportu.

  • Zawiesie dedykowane do podwieszania 2szt. satelitów VSC15 w pozycji horyzontalnej. Posiada grawitacyjną regulację kąta nachylenia. Mocowane za pomocą 4szt śrub M8 (śruby w komplecie z każdą satelitą VSC).

  • Projektując nasze produkty pomyśleliśmy również o dedykowanych pokrowcach dla całej gamy produktów NAW, obejmujących następujące produkty: subwoofery MBR i SBR, satelity VSC, MS8, monitory sceniczne TM oraz PMK.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów