Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

KONTROLER SYSTEMU NAW LSP448

NAWLSP448

Nowy produkt

Zaawansowany kontroler systemu Linea Research to wydajny i łatwy w użyciu procesor sygnałowy do systemów nagłośnieniowych. Dzięki przetwarzaniu dla 4 wejść i 8 wyjść wykorzystuje najnowsze technologie konwersji analogowo-cyfrowej i DSP, aby zapewnić nieskazitelny dźwięk, który wyróżnia się na tle konkurencji.

Więcej szczegółów

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

Najważniejsze cechy NAW LSP 448

  • 4 kanały wejścia i 8 kanałów wyjścia
  • Jakość dźwięku bez kompromisów
  • Unikalne, prezycyjne, 96kHz cyfrowe modelowanie dźwięku
  • Analogowe wejścia i wyjścia, AES3 i Dante™ / AES67 (opcja)*
  • Zdalna kontrola (ethernet) przez aplikację Linea’s System Engineer
  • Frontowy panel oferuje prostą i intuicyjną obsługę
  • Możliwość kontroli przez zewnętrzny interfejs (contact closure ports) oferujący łatwą integracje systemu z rozwiązaniami innych producentów.
  • Wyprodukowany i przetestowany w UK.

Zaawansowany kontroler systemu Linea Research to wydajny i łatwy w użyciu procesor sygnałowy do systemów nagłośnieniowych. Dzięki przetwarzaniu dla 4 wejść i 8 wyjść wykorzystuje najnowsze technologie konwersji analogowo-cyfrowej i DSP, aby zapewnić nieskazitelny dźwięk, który wyróżnia się na tle konkurencji.

Zaawansowany procesor DSP 96 kHz zapewnia szereg unikalnych i prawdziwie przydatnych funkcji. Ponieważ wszystkie rodzaje wykorzystywanych algorytmów DSP zostały zaprojektowane i wykonane manualnie przez firmę Linea, nie są one dostępne w produktach innych producentów. Na przykład krosowery LIR nie wprowadzające zniekształceń fazowych, które są równie łatwe w użyciu jak bardziej konwencjonalne filtry i cechują się mniejszą latencją niż filtry FIR. Również potężny pakiet VX Limiter, który obsługuje limitery Peak, RMS i Excursion, a także filtry wielopasmowe dla pasywnych obudów 2-drożnych.

Obsługa analogowych wejść AES3 i Dante ™ oraz posiadanie zarówno wyjścia analogowego, jak i AES3, wszystko pod pełną zdalną kontrolą, sprawia, że LSP448 nadaje się do stosowania w najbardziej wymagających aplikacjach, szczególnie gdy najważniejsza jest elastyczność.

Używany jako system zarządzania głośnikami lub zwrotnica cyfrowa, LSP448 zapewnia najnowocześniejsze udogodnienia i wydajność, jednak zdolność odbierania, przetwarzania i przesyłania dźwięku bez opuszczania domeny cyfrowej sprawia, że LSP448 jest idealnym centralnym kontrolerem dla dużych systemów, nawet gdy stosowane są wzmacniacze z wbudowanym procesorem DSP.

Ethernet służy do zdalnego sterowania, a panel przedni, zoptymalizowany do pracy w trudnych warunkach, umożliwia pełną lokalną kontrolę wszystkich funkcji. Sterowanie za pomocą intuicyjnej aplikacji Linea System Engineer zapewnia wiele wygodnych i oszczędzających czas funkcji, takich jak bardzo elastyczne zarządzanie presetami oraz grupowanie wyciszeń, wzmocnień, opóźnień i korektorów w całym systemie.