Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

ALESIS PercPad automat perkusyjny z padami

ALEPERCPAD

Nowy produkt

PercPad pozwoli wzbogacić Twój zestaw perkusyjny o brzmienia elektroniczne. Jest urządzeniem łatwym w montażu nawet w mocno zagnieżdżonych zestawach.

Więcej szczegółów

395,00 zł brutto

395,00 zł za szt

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

PercPad pozwoli wzbogacić Twój zestaw perkusyjny o brzmienia elektroniczne. Jest urządzeniem łatwym w montażu nawet w mocno zagnieżdżonych zestawach. Poza tym jest bardzo łatwy w obsłudze oraz zawiera 25 sampli, które znakomicie poszerzają brzmienie akustycznych bębnów.

Kompaktowa konfiguracja

Urządzenie posiada 4 dynamiczne pady, wejście triggera stopy oraz wysokiej jakości brzmienia. Wszystko to w kompaktowym zestawie, który gorąco polecamy perkusistom chcącym rozbudować swoje bębny. W przeciwieństwie do dużych, rozbudowanych, wielofunkcyjnych padów PercPad został zaprojektowany z nastawieniem na ergonomię i wygodę.

Łatwość montażu

Możesz zamontować PercPad na standardowym statywie od werbla, każdym innym statywie używając (sprzedawanego osobno) specjalnego modułu (Module Mount) lub zwyczajnie ustawić pada na blacie biurka lub stołu mikserskiego.

Uniwersalne brzmienia

PercPad posiada kolekcję wbudowanych 25 brzmień, które spełnią oczekiwania nawet wymagających perkusistów. Znajdziesz wśród nich gotowe do użycia brzmienia latynoskie, azjatyckie i wiele innych. Bardzo prosta i intuicyjna konfiguracja umożliwia edycję, strojenie, oraz przypisanie dowolnego brzmienia do dowolnego pada. Dzięki wyjściu MIDI możesz też go używać jako sterownika zewnętrznego urządzenia MIDI lub sterować funkcjami zewnętrznego oprogramowania.

Nagłośnienie

Możesz podłączyć to urządzenie do wzmacniacza, systemu PA, używając standardowego podwójnego wyjścia jack 1/4" mono lub użyć słuchawek. Wejście Kick jest kompatybilne z większością padów i trigger'ów takich jak: DMPad, RealHead, czy KickPad.

Wprowadź wreszcie jakąś innowację do swego grania kupując PercPad!

Specyfikacja:

¦ wyjście: 2x 1/4" Main
¦ wyjście: 1/4" Słuchawki TRS
¦ wejście: 1/4" trigger stopy (piezo/switch)
¦ wyjście MIDI Out (DIN5)Brzmienia:

- 1 Clap
- 2 Finger Snap
- 3 Cowbell High
- 4 Cowbell Low
- 5 Triangle Muted
- 6 Triangle Open
- 7 Tambourine
- 8 Wind Chimes
- 9 Sleighbells
- 10 Claves
- 11 Block
- 12 Jawbone
- 13 Studio Shaker
- 14 Live Shaker
- 15 Electro Tom Hex
- 16 Timbale
- 17 Conga Slap
- 18 Conga Open
- 19 Electro Kick 8
- 20 Electro Kick 9
- 21 Electro Kick Hex
- 22 Electro Snare 8
- 23 Electro Snare 9
- 24 Electro Snare Hex
- 25 Electro Crack Hex

POBIERZ KATALOG PERKUSJE ALESIS 2015