Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

HK Audio Polar 12

Polar12

Nowy produkt

HK Audio Polar 12

to mobilna kolumna o łącznej mocy 2000 W, wyposażona w subwoofer o 12″ głośniku niskotonowym, pionowy moduł średnio-/wysokotonowy oraz wbudowany 4 kanałowy mikser z funkcją Bluetooth 5.0. W zestawie znajdują się pokrowce ochronne.

Więcej szczegółów

W magazynie

4 099,00 zł brutto

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

Szeroki kąt pokrycia wynoszący 120 ° i wyjątkowa odporność na sprzężenie zwrotne ułatwiają ustawienie POLAR 12 w dowolnym miejscu. Można go nawet umieścić bezpośrednio za wykonawcą, co oznacza, że ​​nie są wymagane żadne dodatkowe monitory sceniczne. POLAR można ustawić bez podestów, aby uzyskać jeszcze bardziej elastyczne opcje ustawienia, np. na wysokich scenach.
Podczas gdy POLAR 10 dobrze sprawdza się we wszystkich typowych zastosowaniach systemów kolumnowych, POLAR 12 doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których wymagany jest mocny bas do ciągłej pracy przez dłuższy czas.

Wyposażony w większą obudowę i 12-calowy głośnik niskotonowy, POLAR 12 zapewnia dodatkowe wzmocnienie dla niskich tonów, które tak bardzo kochają entuzjaści basu. To sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla DJ-ów, którzy muszą pompować mocne basy przez cały koncert.

W przeciwieństwie do typowego wzmocnienia basu za pomocą filtrów elektronicznych, potężny bas POLAR 12 jest fizycznie wytwarzany przez głośnik niskotonowy o dużym wychyleniu w zoptymalizowanej akustycznie, drewnianej obudowie. Dlatego bas POLAR 12 zapewnia wyższe ciśnienie akustyczne i dynamikę nawet przy gwałtownych wzrostach poziomów, utrzymując środkowe i wysokie częstotliwości w idealnej równowadze nawet przy dużej głośności.

Wbudowany 4-kanałowy mikser oferuje dwa kanały mikrofonowo - liniowe, dedykowany kanał instrumentalny, np. do gitary akustycznej i kanał Aux dla odtwarzaczy, a także opcję przesyłania bezprzewodowego audio Bluetooth 5.0. Ulubione ustawienia POLAR 12 można zapisać w pięciu indywidualnych ustawieniach użytkownika.

Nowy system połączeń E.A.S. sprawia, że ​​kable są zbędne i gwarantuje łatwą konfigurację, zapewniając jednocześnie, że POLAR 12 jest bezpieczny i stabilny w dowolnym miejscu, a dołączone torby na kolumny i pokrowiec na subwoofer sprawiają, że transport jest jeszcze łatwiejszy.

Najważniejsze cechy:

 

• W pełni wyposażony, aktywny szerokopasmowy system kolumnowy z przyjazną dla użytkownika obsługą

• 2000-watowy wzmacniacz mocy klasy D: duże rezerwy mocy, doskonała dynamika

• 1-calowy przetwornik z tubą CD: dźwięk wysokiej rozdzielczości do 20 kHz i szeroka dyspersja 120 °

• Sześć 3-calowych wysokowydajnych głośników neodymowych: zoptymalizowane pod kątem potężnego brzmienia średniego pasma

• 12-calowy głośnik niskotonowy o dużym wychyleniu i bardzo dużej objętości obudowy: POLAR w pełni wykorzystuje rzeczywistą fizykę, zamiast polegać na pochłaniającym energię elektronicznym wzmocnieniu basu

• Obudowa subwoofera: drewniana konstrukcja o niskim rezonansie z efektownym wyglądem oraz inteligentnie zaprojektowanymi uchwytami do przenoszenia

• Zintegrowany 24-bitowy procesor DSP zapewnia jednorodny brzmienie o niskim poziomie zniekształceń we wszystkich zakresach częstotliwości: profesjonalne brzmienie i słuchanie bez zmęczenia

• Pięć indywidualnych ustawień użytkownika: odpowiednie ustawienie dźwięku w każdej sytuacji

• Zintegrowany 4-kanałowy mikser z wieloma opcjami połączeń

• Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth 5.0

• Zawiera torbę do przenoszenia elementów kolumny oraz wyściełany pokrowiec ochronny na subwoofer

• 5-cio letnia gwarancja HK Audio*

 

Polar-1-600x600-1.jpg (600×600)

Produkty powiązane