Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij
W krainie muzyki - podręcznik dla uczniów szkół muzycznych I stopnia - Kreiner-Bogdańska Zobacz większe

W krainie muzyki - podręcznik dla uczniów szkół muzycznych I stopnia - Kreiner-Bogdańska

Nowy produkt

Wysyłka natychmiast

39,00 zł brutto

Więcej informacji

Pierwszy na rynku podręcznik do audycji muzycznych! Zawiera informacje o muzyce i utworach muzycznych, o śpiewie, instrumentach i zespołach muzycznych, o twórcach muzyki i ich dziełach. Ciekawy i przejrzysty tekst oraz wielobarwna szata graficzna czynią książkę atrakcyjną dla uczniów. Przykłady nutowe, zdjęcia i rysunki oraz ciekawostki ze świata muzyki stanowią zachętę do słuchania, grania i śpiewania poznanych utworów. Na końcu książki uczeń znajdzie mini słowniczki terminów muzycznych, kompozytorów, instrumentów.

Dopełnienie podręcznika stanowią trzy 'Notatniki muzyczne' odpowiadające poszczególnych działom tematycznym. Można w nich znaleźć m.in. omówienia wybranych utworów, miejsce na notatki o wysłuchanych dziełach, ciekawostki, krzyżówki, kalendarzyk koncertowy.

Wydanie z roku 2017, nr dopuszczenia 8/2006

Tytuł: W krainie muzyki - podręcznik dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Autor: A. Kreiner-Bogdańska
Stopień trudności: dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Wydawnictwo: PWM
Format: 232 str., B5, miękka oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788322408582