Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

Mapex Armory Rock AR529S Transparent Walnut perkusja akustyczna Zobacz większe

Mapex Armory Rock AR529S Transparent Walnut perkusja akustyczna

MAPARMORYROCKAR529ST

Nowy produkt

Mapex Armory Rock AR529S Transparent Walnut perkusja akustyczna Mapex Armory wyposażone są również w szereg nowych rozwiązań, jak na przykład SONIClear Bearing Edge.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

3 699,00 zł brutto

3 699,00 zł za szt.

Więcej informacji

Mapex Armory Rock AR529S Transparent Walnut perkusja akustyczna

Mapex Armory wyposażone są również w szereg nowych rozwiązań, jak na przykład SONIClear Bearing Edge. Z angielska "bearing edge" to ta część bębna, która ma bezpośredni kontakt z naciągiem. Wiele testów dźwiękowych wykazało, że system SONIClear Bearing Edge ma ogromną przewagę brzmieniową w porównaniu do standardowych systemów żłobienia bębnów.

Testy wykazały, że spośród dwóch podobnych zestawów bębnów nastrojonych w ten sam sposób i nagranych w identycznych warunkach, to te wyposażone w SONIClear Edge tworzyły większą ścianę dźwięku i to już od pierwszego uderzenia. Udowodniono również, że bębny wyposażone w tenże system są dużo łatwiejsze w strojeniu ze względu na ułożenie naciągu w stosunku do bębna. Skutkuje to dodatkowo w lepszym rezonansie.

Zestawy Armory zbudowane są z bardzo dobrych materiałów i zapewniają profesjonalne brzmienie, a co więcej ich cena nie przeraża. Nowe bębny Mapexa nadają się do każdego stylu muzycznego i świetnie sprawdzą się na każdej scenie. Zbudowane z sześcio-warstwowej (7.2 mm) hybrydy klonu i brzozy, dostępne w czterech popularnych konfiguracjach rozstawienia bębnów i w sześciu niesamowitych kolorach, zestawy Mapex Armory są bębnami dla każdego.

 W skład zestawu wchodzi:
22x18 - bass drum10x8  - tom tom12x9  - tom tom16x16  - floor tom14x5.5 - snare drum Hardware  Podwójny Tom holder TH676 Specyfikacja: Korpus: Klon/Brzoza, 6 warstwGrubość: 7.2 mmSONIClear™ bearing edgeSONIClear™ tom suspensionWykończenie: LakierLugi: Saturn IV style lugKolor:  Transparent Walnut (BWT)Kolor hardware: ChromeNaciągi: Mapex