Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij
Marshall Astoria Dual Head wzmacniacz gitarowy - head Zobacz większe

Marshall Astoria Dual Head wzmacniacz gitarowy - head

MARASTORIADUALHEAD

Nowy produkt

Marshall Astoria to kwintesencja krystalicznego, nienaruszonego vintage'owego brzmienia. Od głośnych czystych tonów, do subtelnego nasycenia.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

9 859,00 zł brutto

9 859,00 zł za szt.

Więcej informacji

Marshall Astoria to kwintesencja krystalicznego, nienaruszonego vintage'owego brzmienia. Od głośnych czystych tonów, do subtelnego nasycenia. Seria, zbudowana z myślą o koneserach, którzy doceniają ręczne wykonanie od początku do końca, uwielbiają lampowe brzmienie, szanują najwyższą jakość wykonania w najdrobniejszych szczegółach, a jednocześnie oczekują nowoczesnych rozwiązań i funkcjonalności. Ponadto Astoria posiada kanały przełączane footswitchem, podbicie gain Boost, pętle efektów, przełącznik Push Pull, oraz opcję redukcji mocy na wyjściu. Aby jeszcze bardziej podkreślić autentyczny charakter wszystkie elementy elektroniczne zostały umieszczone ręcznie na pojedynczej płytce PCB. Seria oferuje trzy modele (Classic, Custom, Dual), różniące się brzmieniem i kolorem obudowy, a każda z nich jest dostępna w formie 30-watowego kombo lub głowy i dedykowanej jej kolumny 1x12. Zastosowane głośniki to 30-watowe Celestion Creamback.

Dzięki zmianie kanałów za pomocą Footswitch'a Astoria Dual zapewnia płynne przejście od lampowego, vintage'owego Clean'a, przez brudny Overdrive, po ostre, agresywne Distortion. W połączeniu z zewnętrzną pętlą efektów wzmacniacz pozwala na ogromną elastyczność w kształtowaniu brzmienia.

Dodatkowo za pomocą filtra półkowego, możliwe jest podbicie niskiego pasma (do 120 Hz) o 8dB dla jeszcze potężniejszego brzmienia.

Potencjometr Edge wpływa na całościową charakterystykę dźwięku, zmieniając brzmienie na jaśniejsze, bądź ciemniejsze. Edge jest funkcją końcówki mocy pracującą podobnie do tradycyjnego Presence. Warto zauważyć, że im głośniej jest ustawiony wzmacniacz, tym bardziej ta funkcja będzie wyraźna.

Redukcja mocy wzmacniacza zapewnia ograniczenie z 30 W do 5 W, co daje delikatniejsze brzmienie oraz pozbawia efektu "ściany dźwięku".

Astroria Dual posiada footswitch oraz lampową pętle efektów (True Bypass) z potencjometrem poziomu mocy pętli, by dostosować głośność efektów i wzmacniacza.

Specyfikacja:
- model - Astoria Dual
- technologia - wzmacniacz lampowy
- ilość kanałów - 2
- moc - 30 W
- wejścia - HI/LO (HI ma +6 dB czułości)
- potencjometry - Master, Edge, Bass, Middle, Treble, Overdrive Volume, Overdrive Gain, Clean Volume
- lampy - 4 x ECC83 (12AX7) 2 x KT66
- wymiary - 600 x 290 x 230 mm
- masa - 16,5 kg
- akcesoria - kabel zasilający footswitch PEDL-9008 (podwójny)