Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

Audix F-50 mikrofon dynamiczny wokalny

AUDF50

Nowy produkt

F50 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym zaprojektowanym z myślą o szerokiej gamie różnych aplikacji studyjnych oraz „live”.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

199,00 zł brutto

199,00 zł za szt.

Więcej informacji

F50 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym zaprojektowanym z myślą o szerokiej gamie różnych aplikacji studyjnych oraz „live”. Znany jest z ciepłej, naturalnej reprodukcji dźwięku, odporności na sprzężenia oraz zdolności przetwarzania bez zniekształceń, nawet przy bardzo dużym ciśnieniu akustycznym

Charakterystyka F50 jest kardioidalna, co zdecydowanie pomaga w izolowaniu wokalu od reszty instrumentów będących na scenie. Mikrofon oferuje szeroki zakres częstotliwości wynoszący 50 Hz - 16 kHz. F50 dostępny jest również w wersji z przełącznikiem on-off (F50-S).

F50 zaprojektowany został z myślą o małych oraz średnich systemach nagłośnieniowych. Zapewnia on wówczas pełne i przejrzyste brzmienie. F50 cechuje delikatne podbicie pasm średnich, co pozwala na dużo lepszą prezencję głosu wokalisty. Zdecydowanie jest to niebywała jakość w wyjątkowej cenie. Mikrofon zapewnia symetryczny sygnał, wytrzymałą czarną obudowę (stop cynku), stalowy grill oraz pozłacane złącze XLR. Wytrzymały uchwyt ABS, zawarty w zestawie.

Możliwe zastosowania:

* Wokal
* Instrumenty perkusyjne, kolumny gitarowe
* Instrumenty akustyczne
* Domowe studia

Specyfikacja:

- Zastosowanie: Wokalny oraz instrumentalny
- Cechy: Trwała cynkowa konstrukcja. Dla podwyższenia prezencji wokalu-drobne podbicie średnich częstotliwości. Dostępny w wersji z wyłącznikiem.
- Typ przetwornika: Dynamiczny (ruchoma cewka)
- Pasmo przenoszenia: 50Hz - 16kHz
- Charakterystyka: Kardioida
- Impedancja: 250 Ohm
- Napięcie obwodu:2.5mV
- Wymagane zasilanie: brak
- Max. SPL: >138dB
- Wykończenie: Stop cynkowy, czarna satyna
- Waga: 312g