Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

IK Multimedia iRig HD A gitarowy interfejs audio

IKMULIRIGHDA

Nowy produkt

Świetny, podręczny interfejs umożliwiający grę z wykorzystaniem urządzenia na systemie Android.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

199,00 zł brutto

199,00 zł za szt.

Więcej informacji

iRig HD–A jest pierwszym 24–bitowym interfejsem audio wysokiej jakości, który mieści Ci się w kieszeni i łączy się bezpośrednio z urządzeniami z Androidem i komputerami PC.

Jamowanie w wysokiej jakości na Twoim urządzeniu z Androidem lub komputerze PC
Pionierzy mobilnego tworzenia muzyki dostarczają Ci teraz nowe urządzenie iRig HD–A – kolejną generację niezmiernie popularnego interfejsu iRig. iRig HD–A jest pierwszym 24–bitowym interfejsem audio wysokiej jakości, który mieści Ci się w kieszeni i łączy się bezpośrednio z urządzeniami z Androidem i komputerami PC.

Witamy w przyszłości cyfrowego dźwięku o wysokiej jakości
iRig HD–A charakteryzuje się wybitną jakością cyfrowego dźwięku i oferuje 24–bitowy przetwornik analogowo–cyfrowy wysokiej jakości, zapewniający krystalicznie czysty cyfrowy sygnał, wolny od szumów i przesłuchów. Dodatkowo układ o wyjątkowo niskim poborze prądu eliminuje konieczność używania baterii – jest zasilany przez urządzenie mobilne lub komputer. Wbudowana regulacja wzmocnienia pozwala na dostosowanie idealnego poziomu sygnału do instrumentu i aplikacji, a kolorowe diody informują Cię o tym, co dzieje się z interfejsem i sygnałem.

iRig HD–A jest zgodny z AmpliTube na Androida oraz z każdą inną aplikacją, przetwarzającą dźwięk w czasie rzeczywistym, obsługującą wejście audio USB/OTG.

Korzystaj z iRig HD–A wszędzie, gdzie grasz na gitarze – w warunkach mobilnych, w studiu lub z komputerem PC w domu.

iRig HD–A – podłącz i graj
Nieważne gdzie jesteś, iRig HD–A zawsze dostarcza czysty, cyfrowy sygnał wejściowy o wysokiej jakości. Jest wyposażony w wyjątkowo przejrzysty 24–bitowy przetwornik analogowo–cyfrowy, który dokładnie zachowuje wszelkie niuanse Twojego instrumentu. Oznacza to, że możesz wymiatać ze studyjną jakością dźwięku na urządzeniu z Androidem, laptopie lub komputerze stacjonarnym. iRig HD–A ma standardowe wysokoimpedancyjne wejście instrumentalne i łączy się z urządzeniem z Androidem przy pomocy dołączonego kabla OTG.

Jeden interfejs – gdziekolwiek grasz
Piękno iRig HD–A polega na tym, że działa wszędzie tam, gdzie Ty. Dostarczany jest razem z przydatnym kablem USB i jest urządzeniem typu „class compliant”, więc wystarczy, że podłączysz go do laptopa lub komputera stacjonarnego, i możesz zacząć jamować.

AmpliTube na Androida
A teraz dobre wieści. Ściągnij aplikację AmpliTube FREE na Androida z Samsung Galaxy Store. Podłącz gitarę do iRig HD–A, podłącz słuchawki do wyjścia

słuchawkowego w urządzeniu i uruchom aplikację. Natychmiast zobaczysz coś, co dobrze znasz, czyli kompletny zestaw gitarowy. AmpliTube na Androida

przekształca Twoje urządzenie z Androidem, które obsługuje technologię Samsung Professional Audio – takie jak Samsung Galaxy Note i Galaxy Note Edge, a

wkrótce także Galaxy S5, Galaxy Note 3 i inne urządzenia – w najlepszy mobilny gitarowy i basowy procesor efektów, oferując cyfrowe wersje kilku najbardziej pożądanych wzmacniaczy i efektów wszech czasów.

Charakterystyka:

Wysokiej jakości wejście instrumentalne 1/4”, o wysokiej impedancji (Hi–Z)
Odłączane kable ze złączami zgodnymi z OTG i USB
Regulacja wzmocnienia przedwzmacniacza
Niskoszumowy przedwzmacniacz o wysokiej jakości brzmienia
Wysokiej jakości 24–bitowe przetwarzanie analogowo–cyfrowe (A/D)
Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz lub 48 kHz
Zasilany przez urządzenie mobilne lub USB
Możliwość podłączenia gitary lub basu
Działa również z sygnałami liniowymi z syntezatorów, instrumentów klawiszowych i mikserów
Wyjątkowo lekki i kompaktowy
Dostarczany razem z aplikacją na Androida AmpliTube FREE (do pobrania z Samsung Galaxy Store)
Darmowy program AmpliTube Custom Shop (do pobrania ze strony IK) i darmowa kolekcja AmpliTube Metal dla użytkowników komputerów PC
Zgodny z urządzeniami z Androidem, które obsługują technologię Samsung Professional Audio, takimi jak Samsung Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge. Samsung Galaxy S5 i Galaxy Note 3 wymaga Androida 5.
Zgodny z urządzeniami z Androidem wyposażonymi w złącze USB (OTG) przy korzystaniu z aplikacji korzystających z wejścia audio USB (OTG).
Zgodny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem 5 wyposażonymi w złącze USB (OTG).

Specyfikacja techniczna:
Maksymalny poziom wejściowy: od 330 mVpp do 7 Vpp
Zakres regulacji wzmocnienia: 26 dB
Szum wejściowy: –97 dB RMS
Zniekształcenia (THD): 0,005%
Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz +/– 0,2 dB
Przetwarzanie: 24–bit analogowo – cyfrowe (A/D)
Częstotliwość próbkowania: 44,1 i 48 kHz
Wymiary: 30 mm/1,18" x 99 mm/3,9" x 21 mm/0,85"
(Szer. x Dł. x Wys.)
Waga: ~35 g/1,23 oz

W zestawie:
Wysokiej jakości cyfrowy interfejs gitarowy iRig HD–A
Kabel OTG (60 cm / 23,6")
Kabel USB (60 cm / 23,6")

Wymagania:
Urządzenia z Androidem
Zgodny z urządzeniami z Androidem, które obsługują technologię Samsung Professional Audio, takimi jak Samsung Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge. Samsung Galaxy S5 i Galaxy Note 3 wymaga Androida 5.
Zgodny z urządzeniami z Androidem wyposażonymi w złącze USB (OTG) przy korzystaniu z aplikacji korzystających z wejścia audio USB (OTG).
Zgodny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem 5 wyposażonymi w złącze USB (OTG).
Komputery
Windows®: Obsługa sterowników ASIO4ALL na Windows XP/Vista/7/8. Zobacz Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ), aby poznać więcej szczegółów.