Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

RH Sound PP12 zestaw mobilny

PS1658

Nowy produkt

Aktywny dwudrożny, przenośny system nagłośnieniowy PA z wbudowanym akumulatorem oraz podwójnym mikrofonem bezprzewodowym. Wbudowany odtwarzacz MP3, USB / SD.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

824,00 zł brutto

824,00 zł za szt

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

Aktywny dwudrożny, przenośny system nagłośnieniowy PA z wbudowanym akumulatorem oraz podwójnym mikrofonem bezprzewodowym.
Wbudowany odtwarzacz MP3, USB / SD. Zestaw nadaje się do zastosowań mobilnych. Głośnik niskotonowy o średnicy 12 " oraz 1,5" głośnik wysokotonowy z wbudowanym wzmacniaczem o mocy 300W zapewnią wysoką wydajność w wielu zastosowaniach. Dwa wejścia mikrofonowe (TR/JACK 6,3 mm), jedno wejście liniowe (RCA) i jedno wyjście liniowe (RCA) pozwalają na podłączenie szerokiej gamy urządzeń zewnętrznych jak również podłączenie zestawu do dodatkowego systemu PA. Dwa mikrofony doręczne o zasięgu do 50 m pozwala na wygodną obsługę każdej kameralnej imprezy, spotkania czy przedstawienia.
Interfejs Bluetooth z profilem A2DP pozwalający odtwarzać na zestawie źródła dźwięku z interfejsem BT np. z telefonu komórkowego, tabletu itp. Odtwarzacz MP3 z podświetlanym wyświetlaczem oferuje możliwość odtwarzania muzyki z klucza USB lub karty SD. Transport odbywać się może na wbudowanych kółkach transportowych przy pomocy teleskopowego uchwytu.

Dane techniczne:  
- moc 300W
- 2 x wejście mikrofonowe symetryczne /Jack 6,3mm
- 1 x Wejście liniowe symetryczne RCA
- 1 x Wyjście liniowe symetryczne RCA
- Interfejs Bluetooth (profil A2DP/AVRCP)
- Częstotliwość nadajników: 197,1 MHz oraz 199,60 MHz
- Skuteczność: 95 dB (± 2 dB) Pasmo przenoszenia: od 80 Hz do 18 000 Hz (-10dB)
- Zasilanie: 230V/50Hz/zasilanie akumulatorowe.
- Ciągła praca przez 7h.
- Wymiary: 340 x 310 x 575 mm
- Waga: ok. 15 kg