Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Modal SKULPTsynth SE

Nowy produkt

Wirtualny syntezator analogowy, polifonia 4-głosy, klawiatura 16 klawiszy dotykowych, 32 oscylatory, 2 grupy WAVE, matryca modulacyjna, filtr 2-polowy z rezonansem, sekwencer krokowy, Arpeggiator, Distortion, Delay pamięć [128 presetów, 64 sekwencji]

Więcej szczegółów

899,00 zł brutto

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

4-głosowy wirtualny syntezator analogowy

SKULPTsynth SE to wydajny przenośny syntezator, który pozwala muzykom występować i komponować w każdym miejscu. Ten lekki syntezator zasilany przez USB lub na baterie posiada wyjątkowy 32-oscylatorowy silnik brzmieniowy typu virtual-analog. Jego potężna architektura zawiera 2 grupy WAVE, obejmujące cztery oscylatory na każdy głos, morfowalny 2-biegunowy filtr rezonansowy oraz wszechstronną 8-slotową matrycę modulacji i efekty cyfrowe.

Zintegrowany arpeggiator i 256-dźwiękowy sekwencer umożliwiają automatyczne granie rytmów i melodii. SKULPT obsługuje MPE dla zapewnienia ekspresyjnych wykonań nowej generacji. Muzycy, DJ-e i producenci znajdą 128 fascynujących presetów brzmieniowych na sam początek ich syntezatorowej przygody. Darmowa aplikacja MODALapp i wtyczka MODALplugin dla wszystkich głównych platform komputerowych i mobilnych z łatwością integruje się z każdym środowiskiem nagraniowym zgodnym z VST3 i AU.

SKULPTsynth SE i SKULPTsynthesiser można łączyć w łańcuchy polifoniczne (polychain) w mieszanych konfiguracjach (do 4 syntezatorów), a patche są ze sobą wzajemnie kompatybilne. Dostępny jest szeroki wybór kolekcji darmowych i komercyjnych patchy, umożliwiających natychmiastowe rozpoczęcie muzycznej przygody.

Graj i nagrywaj głębokie klasyczne i nowoczesne brzmienia syntezatorowe przy pomocy wszechstronnej 4-głosowej architektury syntezatora, rozszerzalnej do 16 głosów za pomocą polychain.
Twórz i zapisuj imponujące tekstury dźwiękowe przy pomocy 8 oscylatorów na każdy głos, płynnie regulowanych kształtów fal, morfowalnego filtra w stylu analogowym i wszechstronnych efektów.

Zapanuj nad swoimi wykonaniami dzięki obsłudze MPE i zintegrowanemu sekwencerowi pracującemu w czasie rzeczywistym z maksymalnie 4 ścieżkami animacji.
Zintegruj SKULPTsynth SE ze swoimi zestawami do produkcji i występów na żywo dzięki jego pełnowymiarowym złączom MIDI i wejściom/wyjściom Sync 3,5 mm.

Dostęp do wszystkich funkcji syntezatora i aktualizacja SKULPTsynth SE za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji MODALapp, dostępnej na systemy macOS, Windows, iOS, iPadOS, Android i AU/VST3.

Używaj go w dowolnym miejscu dzięki przenośnej i lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji typu desktop z manipulatorami działającymi w czasie rzeczywistym i 16 klawiszami dotykowymi. Urządzenie jest zasilane 6 bateriami AA lub przez USB.

Syntezatorowe Eldorado

Dwie grupy WAVE na każdy głos, każda z czterema oscylatorami, zapewniają całkowitą kontrolę nad brzmieniem i płynnie przechodzenie pomiędzy sinusem, trójkątem, piłą, kwadratem, PWM i szumem. Dodatkowa modulacja oscylatora wykorzystująca FM, modulację pierścieniową lub bardzo potężne pokładowe LFO, odsłaniają niezrównane możliwości regulacji brzmienia.

2-biegunowe filtry zmiennych stanu przechodzą płynnie od typu dolnoprzepustowego przez pasmowoprzepustowy do górnoprzepustowego. Wysokie poziomy rezonansu uwypuklają bogate alikwoty.

Trzy obwiednie przeznaczone dla filtra, wzmacniacza i modulacji dają niezrównaną kontrolę nad dynamiką i ekspresją. Dwa LFO, jeden globalny i jeden polifoniczny mogą być synchronizowane z tempem wewnętrznym lub zewnętrznym. Polifoniczne LFO synchronizuje się również z podziałem tonu podstawowego granych dźwięków, co umożliwia zarówno brutalną, jak i subtelną modulację dźwięku.

Przygotowany na wykonania nowej generacji

SKULPTsynth SE obsługuje MPE i oferuje muzykom nowe, kreatywne sposoby modelowania dźwięku za pomocą opuszków palców. Podłącz swój kontroler zgodny z MPE i spróbuj ekspresyjnych artykulacji dźwiękowych nowej generacji, które są możliwe tylko z prawdziwym instrumentem takim jak SKULPTsynth SE.

SKULPTsynth SE ma wbudowany sekwencer, który potrafi więcej, niż mogłoby się wydawać. Dosyć łatwa jest rejestracja gry, kwantyzacja, zapętlanie i podtrzymanie oraz nagrywanie na bieżąco czterech ścieżek automatyki. Już samo to wprowadza kilka szalonych możliwości modulacji i jest kluczem do poznania tego syntezatora. A w połączeniu z możliwością dostosowania wbudowanego arpeggiatora oraz funkcjami akordów i transpozycji otwiera zupełnie nowy świat dla złożonych i ekscytujących syntezatorowych brzmień.

Dopracuj brzmienie efektami

Wbudowany efekt przesterowania (waveshaping overdrive) i delay dodają charakteru i głębi do sygnału. Efekt przesterowania wprowadza interesujące tony harmoniczne od subtelnych po skrajne ustawienia.
Efekt delay wprowadza ekspresyjną złożoność, od krótkich slapbacków i pogłosów typu room, po długie nakładające się lub psychodeliczne echa, tworzone z wykorzystaniem animacji sekwencera. Aby stworzyć efekt chorus lub inny efekt czasowy, delay może być modulowany. Synchronizacja wewnętrzna lub zewnętrzna tworzy rytmiczną interakcję z tempem ścieżki.

Otwarty na wszystkie środowiska

SKULPTsynth SE posiada bogaty zestaw złączy do zasilania i sterowania syntezatorem za pomocą USB, monitorowania za pomocą słuchawek lub osobnego wyjścia liniowego, synchronizacji z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą pełnowymiarowego wejścia i wyjścia MIDI lub wejścia i wyjścia Sync 3,5 mm.

Global Tune Setting zapewnia doskonałą integrację w mieszanych zestawach z innymi, trudniej dostosowującymi się urządzeniami w studiu i w warunkach live, takimi jak syntezatory analogowe lub gramofony DJ-skie, które mają tendencję do mniej precyzyjnego strojenia.

Rozszerzenie brzmienia SKULPTsynth SE jest możliwe poprzez polichaining maksymalnie 4 urządzeń, co daje w sumie 16 głosów i 128 oscylatorów.

Stworzony do ruchu

Ważący nieco ponad 0,6 kg i posiadający kompaktową obudowę SKULPTsynth SE jest gotowy do kreatywnych wyczynów w każdym miejscu, w którym tylko pojawi się inspiracja.

Lekka, wytrzymała obudowa z twardego plastiku ze zdejmowanym pokrowcem plus zasilanie przez USB lub 6 baterii AA (brak w zestawie) sprawia, że SKULPTsynth SE jest najlepszym kieszonkowym syntezatorem, gotowym na każdy scenariusz – czy to improwizowany jam, sesja studyjna czy występ na żywo – ten potężny syntezator zawsze dostarcza odpowiednie możliwości.

Z prasy

MusicTech – „Bardzo intuicyjny zarówno od strony sprzętowej, jak i oprogramowania. Niech wielkość ani waga was nie zniechęca – to syntezator o dużym brzmieniu! Skulpt jest ciężko brzmiącym, lekkim syntezatorem z genialnym designem i inspiracją, którą można czerpać wiadrami! Bajeczny”.

Juno – „Skulpt udowadnia, że dobre rzeczy nie muszą być duże, oferując znacznie więcej możliwości, niż można by się spodziewać po tak niewielkim syntezatorze…”

Ask.Audio – „Jest to jednocześnie fajny przenośny syntezator i naprawdę poważny instrument, pozwalający na uzyskanie wspaniałych brzmień, z prawdziwą głębią możliwości kształtowania i edycji dźwięku… Jeśli szukasz przenośnego potężnego syntezatora, który może stworzyć wspaniałe brzmienia, a także nauczyć cię czegoś o syntezie, SKULPT firmy Modal jest warty uwagi…”

Sonicstate – „Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony brzmieniami tworzonymi przez Skulpt, daje organiczne, muzyczne odczucia, których zwykle raczej nie można oczekiwać od syntezatora bazującego wyłącznie na DSP”.

Music Radar – “[SKULPT jest] uniwersalnym instrumentem, zdolnym do generowania szerokiej gamy brzmień syntezatorowych, od nowoczesnych, wypełniających częstotliwości basów, po transowe progresje akordów, bulgoczące efekty i wiele innych. Najlepiej się sprawdza, gdy w pełni wykorzystuje swoje tryby głosowe, FM i modulacje pierścieniową oraz tworzy złożone, nowoczesne brzmienia, a nie replikuje patche w stylu vintage”.

Darmowa aplikacja MODALapp do programowania pochłaniających brzmień

Bezpłatna aplikacja MODALapp zapewnia wygodę edycji na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego. Dostępna jako samodzielna aplikacja dla systemów macOS, Windows, iOS, iPadOS lub Android oraz w formatach VST3 i AU jest idealnym dodatkiem dla entuzjastów syntezatorów, którzy chcą zagłębić się we wszystkie parametry brzmieniowe i wykonawcze, aby stworzyć własne, charakterystyczne brzmienia.