Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Libedor TGBN, krzesło gitarzysty, podwójna gąbka, lecznicze siedzisko

LIBTGBN

Nowy produkt

Krzesło gitarowe marki LIBEDOR jest jednym z najstabilniejszych i najwygodniejszych hokerów dostępnych na rynku. Wersja z grubym siedziskiem, składającym się z dwóch warstw gąbek.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

429,00 zł brutto

319,00 zł za szt.

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

Krzesło gitarowe marki LIBEDOR jest jednym z najstabilniejszych i najwygodniejszych hokerów dostępnych na rynku.Idealnie nadaje się dla muzyków, w szczególności gitarzystów. Optymalna stabilność osiągnięta została dzięki szerokiemu rozstawieniu aż czterech punktów podparcia, które zabezpieczają hoker przed przewróceniem się. Dodatkowym atutem jest podnóżek, umożliwiający zajęcie najwygodniejszej dla muzyka pozycji oraz wyjątkowo wygodne siedzisko o grubości 55 mm. Podnóżek i siedzisko mają 5 stopniową regulację wysokości, co umożliwia zajęcie wygodnej i stabilnej pozycji siedzącej osobom o różnym wzroście. Hoker posiada oparcie z płynną regulacją wysokości. Hoker daje możliwość pełnego siedzenia na nim lub tylko wsparcia się na nim z jednoczesnym sprawnym powrotem do pozycji stojącej. Zastosowanie dwuwarstwowej gąbki sprawia, że siedzisko optymalnie dopasowuje się do użytkownika, nie uwiera i nie odkształca się. Dodatkowo krzesło jest łatwe w transporcie - można je łatwo złożyć.

Wersja z grubym siedziskiem, składającym się z dwóch warstw gąbek. Twardsza na dole zapobiega odkształceniu siedziska i uwieraniu deski, natomiast grubsza, miękka (na górze) zapewnia optymalny komfort siedzenia i wsparcia ciała. W każdej chwili można go łatwo złożyć i odstawić.

KOLOR SIEDZISKA/OPARCIA: CZARNY
STELAŻ: EFEKT NIKLU

- wysokość całkowita: 980 mm
- regulowane siedzisko: od 620 mmm do 750 mm
- regulowany podnóżek:od 160 do 290 mm
- waga: 8,5 kg
- max. obciążenie: 130 kg
- Podpora oraz siedzisko są składane.

NOWOŚĆ
RUCHOME OPARCIE
Do całej gamy standardowych TG wprowadziliśmy opcję montażu
ruchomego oparcia, które jest bardziej ergonomiczne. Większa odległość od
podstawy stelaża zwiększa wygodę użytkowania. Ruchome oparcie
dopasowuje swój pochył indywidualnie do pleców użytkownika. Oparcie
pomimo nowych zalet w dalszym ciągu utrzymuje swój atut płynnej regulacji
wysokości na linii stelaża. W naszej ofercie posiadamy wersje kolorystyczne
oparć odpowiadające kolorom naszych TG