Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

Marshall BB2 "The Bluesbraker" kostka Zobacz większe

Marshall BB2 "The Bluesbraker" kostka

MARBB2THEBLUESBRAKER

Nowy produkt

Bluesbreaker II wzorowany jest na oryginalnej kostce Bluesbreaker Marshall'a, ale daje możliwość pracy w dwóch trybach: Blues i Boost - tak więc są to dwie kostki w jednej obudowie.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

213,00 zł brutto

213,00 zł za szt.

Więcej informacji

Bluesbreaker II wzorowany jest na oryginalnej kostce Bluesbreaker Marshall'a, ale daje możliwość pracy w dwóch trybach: Blues i Boost - tak więc są to dwie kostki w jednej obudowie. Tryb Blues oferuje brzmienie jakie było dostępne we wzmacniaczu Bluesbreaker z lat sześćdziesiątych, a więc od naturalnego "overdriva" po "crunch". BB2 jest też efektem, który zadowoli miłośników cięższego grania jeśli tylko odkręcimy gałkę "Drive" do pozycji maksymalnej. Opcja "Boost" daje możliwość podbicia głośności. Symuluje pokrętło głośności "master" we wzmacniaczu lampowym - przy ustawieniu potencjometru "Volume" w pozycji skrajnej daje efekt przesterowania wzmacniacza lampowego na czystym brzmieniu. Reasumując - Bluesbreaker II jest efektem zapewniającym szeroki wachlarz możliwości, od pedału do podbijania głośności przez lekko przesterowane brzmienie czystego kanału lampowego i bluesowy "overdrive", po mocno nasycony przester. BB2 charakteryzuje się bardzo dobrym pasywnym bypass'em, który nie wpływa na oryginalny dźwięk i nie powoduje strat w jakości sygnału. Bluesbreaker II zapakowany jest w wytrzymałą i estetyczną obudowę.

Kontrolery:
- Mode: przełącznik trybów pracy Boost/Blues
- Drive: gałka kontroli nasycenia efektu
- Tone: regulacja częstotliwości w paśmie "treble"
- Volume: regulacja głośności


Specyfikacja :

- Typ: Przester
- Pasywny bypass
- Dioda On/Off
- Przełącznik trybów Boost/Blues
- Pokrętła: Volume, Drive, Tone
- Jedno wyjście i wejście jack, Mono
- Obudowa: Metalowa
- Waga: 510 g