Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij
NAW Linea Research 88C Zobacz większe

NAW Linea Research 88C

NAWLINRES88C

Nowy produkt

SERIA 88C - MARZENIE INSTALATORA

Osiem wejść i osiem wyjść. Optymalizacja mocy na kanał. Optymalny wybór w instalacjach wielokanałowych.

Więcej szczegółów

19 650,00 zł brutto

19 650,00 zł za szt.

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

 • Osiem wejść analogowych/DanteTM (opcja) i osiem wzmacniaczy z DSP.
 • Posiada wszystkie kluczowe cechy modelu 44C.
 • Posiada unikalną właściwość do generowania takiej samej mocy wyjściowej przy obciążeniu 2,4,8 Ohm
 • Pracując w trybie bridge - parowane kanały dostarczają do 2500 Wattów przy 4 lub 5000 przy 8 Omach (zależne od modelu)
 • Podwójny zasilacz - niezależne dla wzmacniaczy i DSP. Energooszczędne tryby uśpienia.
 • Funkcja "wake on audio"
 • Przedni panel z pełną indykacją lecz bez możliwości kontroli (kontrola w sieci za pośrednictwem PC)
 • możliwość przełączania scen (snapshotów) za pomocą analogowego przełącznika (bez uruchamiania komputera)
88C SERIESWSZYSTKIE KANAŁY OBCIĄŻONE CIĄGŁYM SYGNAŁEM W TEMP 40ºCCENA BRUTTO
88 C20 8x2500W @ 4Ω przy nominalnym obciążeniu 30690 zł
88 C10 8x1250W @ 2Ω, 4Ω lub 8Ω przy nominalnym obciążeniu 27000 zł
88 C6 8x750W @ 2Ω, 4Ω lub 8Ω przy nominalnym obciążeniu 23320 zł
88 C3 8x400W @ 2Ω, 4Ω lub 8Ω przy nominalnym obciążeniu 19650 zł
88 C20 Dante 88 C20 DSP wzmacniacz z DanteTM 33700 zł
88 C10 Dante 88 C10 DSP wzmacniacz z DanteTM 30000 zł
88 C6 Dante 88 C6 DSP wzmacniacz z DanteTM 26350 zł
88 C3 Dante 88 C3 DSP wzmacniacz z DanteTM 22670 zł

Możliwości i cechy wzmacniaczy serii 88C

 • 8 kanałów piątej generacji klasy D
 • Procesor DSP o unikalnych parametrach (filtry liniowo fazowe LIR i FIR)
 • Jednostka zasilająca zapewniająca pełną moc przez najdłuższy możliwy czas
 • Praca 85V do 240V automatycznie przełączany zasilacz
 • 3,000 to 20,000 watów RMS przy całkowicie obciążonych stopniach mocy
 • Monitorowanie i kontrola poprzez Ethernet
 • wejścia analogowe, AES3 i w opcji Dante™ / AES67 Otwartość na zewnętrzne interfejsy Audio/Video przyszłości(AVB, Milan)
 • Łatwe, wielopoziomowe grupowanie i EQ
 • Akceptuje pliki FIR 48kHz i 96kHz poprzez aplikację System Engineer, współpracuje z softem Eclipse Audio
 • Opracowane, zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii przez Linea Research
88 SERIES2Ω4Ω8Ω
C20 1500W 2500W 1500W
C10 1250W 1250W 1250W
C6 750W 750W 750W
C3 400W 400W 400W

Seria 88C została zoptymalizowana do stosowania w instalacjach. Posiada zarówno doskonałą jakość dźwięku, ogromną moc i unikalny procesor DSP, ale także, poprzez swoje funkcje, ułatwia integrację z nowymi i starymi systemami audio. 88C to najbardziej zaawansowane, a jednocześnie łatwe i przemyślane, urządzenie tego typu na rynku. W swoich funkcjach i rozmiarze nie różni się niczym od serii 44C, z tym wyjątkiem, że zapewnia moce od 400W do 2500W na każdy ze swoich ośmiu kanałów (i do 5000W na zmostkowaną parę). Nie mówimy tu o mocach "transient, peak, burst", a o czystej mocy RMS, dostarczanej przez wszystkie kanały na raz, pod równoległym obciążeniem, nawet na najgęstszym materiale audio. Z naszymi wzmacniaczami nie musisz się martwić o rozdzielanie mocy na kanały czy "Power sharing". Możesz używać całości, za którą zapłaciłeś i to przez cały czas. Zostało to wielokrotnie potwierdzone w dziesiątkach instalacji i sytuacji LIVE na świecie oraz niezależnych testach (np. www.Production-Partner.de)

Jak to działa? Urządzenia Linea Research mogą to zrobić ponieważ 5 generacja wzmacniaczy klasy D została ponownie zaprojektowana w sposób najbardziej efektywny, z pominięciem zbędnych elementów generujących straty i szumy. Topologia i fizyczny układ elementów umożliwia sprawność wyższą o 7% do 10% od produktów konkurencji. Ta sprawność przekłada się bezpośrednio na wyższą moc przez dłuższy czas a nie generowanie ciepła, co ma zasadnicze znaczenie. To podejście, oprócz stabilnej pracy w najcięższych warunkach, dało także efekt w postaci nieskazitelnego dźwięku i odstępu od szumów na poziomie 113 dBA od analogowego wejścia do wyjścia po wzmacniaczu, a jest to osiągnięcie bez konkurencji (a przynajmniej nie znamy przykładów).

Procesor 96kHz DSP zintegrowany ze wzmacniaczem, to w zasadzie szereg układów Sharc i ARM zaprogramowanych w całości przez zespół Linea Research. Efektem jest opracowanie unikalnych, nie występujących w innych urządzeniach, dostępnych krosowerów LIR (Linear Phase IIR) , które są tak proste w obsłudze, jak te, do których jesteście przyzwyczajeni, ale nie wpływają na fazę i mają mniejsze opóźnienie własne niż skomplikowane w zastosowaniu filtry FIR. Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików. Ustaw krosower i możesz natychmiast zweryfikować efekt działania filtra bez group delay! Unikalne są również algorytmy limiterów VX, które pozwalają na inne limitowanie w różnych sekcjach pasma w ramach jednego kanału, a także RMS limiter, szczytowy i zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem membrany.

Do komunikacji używamy portów Ethernet, które są niezależne od wejść i wyjść Dante, oraz aplikacji System Engineer na PC (MACowcy muszą skorzystać z VMWare lub Paralells). Panel frontowy informuje o wszystkich kluczowych informacjach takich jak stabilność systemu czy poziomy dźwięku, ale nie posiada przełączników aby uniemożliwić niewykwalifikowanej obsłudze popełnienie błędów. W pamięci urządzenia można zapisać szereg ustawień i tzw. scen "snapshot", które dobrze znamy z nowoczesnych konsolet miksujących. Snapshoty można zmieniać za pośrednictwem analogowego wyjścia i prostego przełącznika stykowego, a takie zadanie można powierzyć każdej, nawet niewykwalifikowanej, osobie.

Praca z programem System Engineer jest intuicyjna a interfejs graficznie przejrzysty. Aplikacja posiada wiele wygodnych i oszczędzających czas funkcji związanych z zarządzaniem presetami, nakładaniem warstw MUTE, gainów, opóźnień i oczywiście EQ w całym systemie (nie tylko w ramach jednego wzmanicacza). Możliwa jest również kontrola, za pośrednictwem urządzeń zewnętrznych producentów, poprzez protokoły TCP/IP, RS232 i RS485.

Sekcja wiedzy (ENG):

https://linea-research.co.uk/white-papers/

Strona programu System Engineer (nominowany do nagrody Reader's choice awards ProSoundWeb) :

https://linea-research.co.uk/system-engineer/