Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Muzyczny Online

ALESIS Control Hub interfejs audio/midi

ALESISCONTROLHUB

Nowy produkt

Interfejs MIDI z opcją odtwarzania sygnału audio Alesis Control Hub został stworzony z myślą o podróżujących muzykach oraz mobilnych producentach.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

162,00 zł brutto

162,00 zł za szt.

Więcej informacji

Interfejs MIDI z opcją odtwarzania sygnału audio
Alesis Control Hub został stworzony z myślą o podróżujących muzykach oraz mobilnych producentach. Interfejs umożliwia odtwarzanie, rejestrację oraz występowanie live z wykorzystaniem kontrolerów MIDI, automatów perkusyjnych, wirtualnych instrumentów i innych urządzeń MIDI. Funkcjonalny i kompaktowy design urządzenia pozwala na łatwy transport w torbie od laptopa, jednocześnie zajmując minimalną ilość miejsca w studyjnej konfiguracji. Dużym atutem Huba jest posiadanie złącza USB. Za jego pośrednictwem interfejs łączy się z komputerem Mac lub PC w trybie Plug and Play - nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Control Hub może również zostać podłączony do iPada za pośrednictwem adaptera Apple iPad Camera Connection ( brak w zestawie - sprzedawany osobno).

Pełna kontrola MIDI
Kompaktowy, przenośny oraz oferujący wszystkie niezbędne połączenia, Control Hub to idealny interfejs na trasę koncertową. Wyposażony w gniazda MIDI In i MIDI Out, stwarza perfekcyjne warunki do pracy z klawiaturami, cyfrowymi pianinami, automatami perkusyjnymi, kontrolerami MIDI, sequencerami i innym typem urządzeń. Ponadto został wyposażony w programowalne wejście sterownika nożnego, które może zostać skonfigurowane w Twoim programie DAW.

Wyjścia audio
Dodatkową funkcją Control Huba jest możliwość wysyłania sygnału audio z komputera w celu monitorowania odtwarzania na platformie Mac lub PC. Interfejs posiada wyjście słuchawkowe z niezależną kontrolą głośności, które może być z powodzeniem stosowane do cichego odsłuchu w warunkach domowych. Potencjometr Main Level umożliwia ustawienie globalnej głośności sygnału wyjściowego.

Właściwości:
- interfejs MIDI, z funkcją odtwarzania audio
- konfiguracja Plug and Play z Mac i PC
- MIDI (In/Out)
- wyjścia audio - odtwarzanie audio z komputera (2 x 1/4")
- wyjście słuchawkowe z dedykowaną kontrola głośności (1/4" TRS)
- gniazdo sterownika nożnego (konfiguracja z poziomu DAW - 1/4" TRS)
- nowoczesny, kompaktowy design (czarny z chromowanymi elementami)
- zasilanie z USB
- Class Compliant - nie wymaga sterowników
- w zestawie: Control Hub, przewód USB