Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij
Epiphone DC PRO MF Zobacz większe

Epiphone DC PRO MF

EPIDCPROMF

Nowy produkt

Nowoczesna konstrukcja ze wzorzystym topem z klonu AAA, przetworniki ProBuckers ™ z rozłączaniem cewek i wiele więcej!
DC PRO to nowoczesne podejście Epiphone do klasycznego projektu Epiphone Del Rey Double Cut.

Więcej szczegółów

2 149,00 zł brutto

2 149,00 zł za szt.

Więcej informacji

AAA Flame Maple Top i Double Cutaway
Oryginalny Del Rey po raz pierwszy został wyprodukowany w 1995 roku i był jednym z najbardziej lubianych współczesnych wzorów Epiphone'a, oferując graczom przyciągający wzrok projekt "doule cut" z łatwym dostępem do górnego progu. Dzisiaj nowy DC PRO ulepsza tę tradycję dzięki korpusowi z mahoniu z podwójnym wycięciem z topem z forniru AAA Flame Maple w celu uzyskania bogatszego brzmienia z niesamowitego sustain-u. Mahoniowy gryf ma unikalny i wygodny profil „C” oraz podstrunnicę „all access” Pau Ferro z 24 średnimi progami jumbo, skalą 24,75 cali, promieniem 12” i mostkiem Graph Tech ™ 43 mm. Podstrunnica ma inkrustację „block and triangle”, a główka Sloped Dovewing ma kultową wkładkę „Vine” z epoki 40-ch z perłowym logo Epiphone. Główka, korpus i podstrunnica mają kremowy binding i nie ma pickguard-u.

ProBuckerTM Humbuckers w / Coil-tapping i Treble Bleed Circuit
Nowy DC PRO jest wyposzżony w docenione przez krytyków humbuckery ProBucker ™ z magnesami Alnico II z ProBucker 2 ™ w pozycji "neck" i ProBucker 3 ™ w pozycji "bridge". ProBucker 3 ™ jest lekko mocniej owinięty (overwound), aby zapewnić równowage w brzmieniu dzięki podbiciu i poszerzyć możliwości solowe. ProBuckers ™ odwzorowują dźwięk przetworników „PAF” z lat 50. XX wieku. Każdy pickup posiada również funkcję dzielenia cewki za pomocą push / pull na pokrętle głośności każdego przetwornika, co pozwala na nieskończoną różnorodność dźwięków, od szczekania pojedynczej cewki po pełne ukąszenie humbuckera. Ponadto każdy obwód głośności ma “Treble Bleed Circuit”, który pomaga zachować przejrzystość i wysoką jakość reakcji w miarę zmniejszania głośności. W typowym obwodzie twój ton staje się nieco „nudniejszy” lub „matowy” w miarę zmniejszania głośności. "Treble Bleed Circuit" pomaga wybrać wysokie częstotliwości „uciekające” w tonie podczas grania przy niższej głośności. Obwód jest dodatkowo wyposażony w funkcję odwracania fazy na potencjometrach Tone.

Klasyczny sprzęt Epiphone
Nowy DC PRO wyposażony jest w legendarny, solidny osprzęt Epiphone, w tym LockTone ™ Tune-o-matic, w pełni regulowany mostek i LockTone ™ Stopbar. Teraz opatentowana konstrukcja Epiphone'a automatycznie blokuje mostek i końcówkę na miejscu bez użycia narzędzi! W pełni metalowy przełącznik Epiphone wykorzystuje wytrzymałe styki ze stali sprężynowej, aby zapewnić lata niezawodnej pracy i wydajności, a standardowe gniazdo wyjściowe ¼ zapewnia ulepszony kształt styku i wytrzymałą stal sprężynową w celu zwiększenia niezawodności. Dostrajanie jest szybkie i dokładne dzięki kluczom Grover ™ o stosunku strojenia 18: 1.

SPECYFIKACJE
Korpus: Mahoń
Top: Okleina z klonu AAA
GRyf: Mahoń
Profil gryfu: Custom C
Mocowanie gryfu: Wklejone
Pręt: regulowany
Skala: 24,75 
Materiał podstrunnicy: Pau Ferro
Inkrustacja: Block and Triangle, Pearloid and Abolone
Główka: Epiphone Sloped Dovewing, perłowe logo Epiphone
Mustek: 43 mm Graph Tech ™ Nubone
Pretwornik "neck"
Epiphone ProBucker-2 ™, 4-żyłowy
rzetwornik "bridge"
Epiphone ProBucker-3 ™, 4-żyłowy
Przełącznik: Całkowicie metalowy 3-kierunkowy selektor pickupów Epiphone
Kontrola: 2 pokrętła "Volume" z "push-pull" rozłączaniem cewek, 2 pokrętła "Tone" z "push-pull" odwracaniem fazy.

Binding: kremowy
Promień podstrunnicy: 12 
Progi: 24 Medium Jumbo
Mostek: LockTone ™ Tune-o-matic
Strunociąg: Stopbar
Osprzęt: Nikiel
Klucze: Grover ™ 18: 1

Wyjście: Jack Epiphone ¼ z niklowaną metalową płytą
Maskownica: nie ma
Żaden
Gałki: 1-ply, PVC
Dołączone blokady Epiphone StrapLocks
Opcjonalnie: