Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Mapex Armory Studio AR628S Magam Burst perkusja akustyczna

MAP628MB

Nowy produkt

Mapex Armory Studio AR628S Magam Burst perkusja akustyczna Mapex Armory wyposażone są również w szereg nowych rozwiązań, jak na przykład SONIClear Bearing Edge.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

3 999,00 zł brutto

3 999,00 zł za szt.

Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo!

Więcej informacji

Mapex Armory Studio AR628S Magam Burst perkusja akustyczna

Mapex Armory wyposażone są również w szereg nowych rozwiązań, jak na przykład SONIClear Bearing Edge. Z angielska "bearing edge" to ta część bębna, która ma bezpośredni kontakt z naciągiem. Wiele testów dźwiękowych wykazało, że system SONIClear Bearing Edge ma ogromną przewagę brzmieniową w porównaniu do standardowych systemów żłobienia bębnów.

Testy wykazały, że spośród dwóch podobnych zestawów bębnów nastrojonych w ten sam sposób i nagranych w identycznych warunkach, to te wyposażone w SONIClear Edge tworzyły większą ścianę dźwięku i to już od pierwszego uderzenia. Udowodniono również, że bębny wyposażone w tenże system są dużo łatwiejsze w strojeniu ze względu na ułożenie naciągu w stosunku do bębna. Skutkuje to dodatkowo w lepszym rezonansie.

Zestawy Armory zbudowane są z bardzo dobrych materiałów i zapewniają profesjonalne brzmienie, a co więcej ich cena nie przeraża. Nowe bębny Mapexa nadają się do każdego stylu muzycznego i świetnie sprawdzą się na każdej scenie. Zbudowane z sześcio-warstwowej (7.2 mm) hybrydy klonu i brzozy, dostępne w czterech popularnych konfiguracjach rozstawienia bębnów i w sześciu niesamowitych kolorach, zestawy Mapex Armory są bębnami dla każdego.

 W skład zestawu wchodzi:
22x18 - bass drum10x8  - tom tom12x9  - tom tom14x14 - floor tom16x16  - floor tom14x5.5 - snare drum Hardware  Podwójny Tom holder TH676 Specyfikacja: Korpus: Klon/Brzoza, 6 warstwGrubość: 7.2 mmSONIClear™ bearing edgeSONIClear™ tom suspensionWykończenie: LakierLugi: Saturn IV style lugKolor:  Magam Burst (BNV)Kolor hardware: Black PlatedNaciągi: Mapex