Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Yamaha PSR E 353 keyboard instrument klawiszowy

YAMPSRE353

Nowy produkt

Yamaha PSR E353 jest wyposażona w 573 brzmienia instrumentalne takich jak brzmienia pianin, gitar, organ czy saksofonów a na syntezatorach skończywszy. Podstawowa próbka fortepianu jest zrealizowana w technologii samplingu stereofonicznego.

Więcej szczegółów

wysyłka do 48 godzin

890,00 zł brutto

890,00 zł za szt.

Więcej informacji

Yamaha PSR E353 jest wyposażona w 573 brzmienia instrumentalne takich jak brzmienia pianin, gitar, organ czy saksofonów a na syntezatorach skończywszy. Podstawowa próbka fortepianu jest zrealizowana w technologii samplingu stereofonicznego. Sferę brzmień dopełnia procesor efektów dodający brzmieniom dodatkowy pogłos lub chorus aby jeszcze bardziej urealnić brzmienie.

Dzięki dziewięciostopniowemu systemowi edukacyjnemu Yamaha Education Suite (Y.E.S) nauczysz się grać od podstaw na bazie wbudowanych 100 utworów. Możliwe są osobne lekcje dla prawej i lewej ręki oraz dla dwóch rąk równocześnie, a sposób trybu ćwiczenia zmieniać możemy w zależności od stopnia opanowania danego utworu.

Możliwość podłączenia zewnętrznego odtwarzacza ( AUX IN)
Podłącz swój odtwarzacz MP3 lub smartfona do instrumentu dzięki złączu AUX IN (wejście typu "mały jack") i odtwarzaj swoje ulubione utwory dogrywając do nich swoje partie instrumentalne, a wszystko to na głośnikach wbudowanych w instrument. W połączeniu z funkcją Melody Suppressor która wycisza nieco linię melodyczną poprzez wycięcie odpowiednich częstotliwości z Twoich ulubionych utworów, dzięki czemu możesz grać własną partię odpowiednio uwypukloną wraz oryginalną aranżacją utworów Aby to jednak wykonać niezbędne będzie zakupienie odpowiedniego kabla pomiędzy twoim odtwarzaczem a instrumentem.

Korektor główny (Master EQ)
Możesz optymalizować ogólne brzmienie instrumentu, za pomocą niezależnych ustawień korekcji (EQ). Dostosuj sygnał wyjściowy do najbardziej optymalnego brzmienia do danych warunków akustycznych.

Dynamiczna reakcja klawiatury
Pod sformułowaniem "klawiatura dynamiczna" kryje się nic innego jak tylko reakcja klawiatury na siłę z jaką zostanie naciśnięta. Dzięki tej funkcjonalności możesz decydować o zmiennej dynamice niezbędnej do tworzenia zdań (fraz) muzycznych.

Automatyczne przebiegi arpeggio
Teraz możesz uruchomić automatyczne przebiegi pasażowe arpeggio poprzez zwyczajne naciśnięcie jednego przycisku w PSR E353 ! Przebiegi arpeggio to coś więcej niż zwykłe zapętlone zagrywki - to możliwość eksperymentowania z wieloma gatunkami muzycznymi podanymi na 150 sposobów.

Specyfikacja:

- Klawiatura: 61 dynamicznych klawiszy
- Polifonia: 32 głosy
- Brzmienia instrumentalne: 573
- Style akompaniamentu: 158
- Efekty: Ultra Wide, Master EQ , Reverb , Chorus
- Zestawy perkusyjne: 18
- Utwory Demo + 154 utwory edukacyjne (w tym 12 do nauki harmonii - Chord Study oraz 40 Chord Progression)
- Wyświetlacz LCD
- Wejście AUX in z regulowaną opcją wyciszania melodii -Melody Suppressor
- Dedykowane aplikacje na iPhone/iPad (do podłączenia wymagany dodatkowy przewód)
- Przycisk Portable Grand umożliwia natychmiastowe przywołanie brzmienia fortepianu
- Głośniki: 2 x 12 cm
- Wymiary 945 x 368 x 122 mm
- Waga 4,4 kg.