Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij

Sklep Music Cook został założony w 2000 roku. Przez 16 lat działalności oprócz sprzedaży instrumentów zajmujemy się organizacją koncertów, od małych imprez po ogromne przedsięwzięcia muzyczne jak eventy, imprezy masowe czy festiwale. Przygotowując pełne nagłośnienie i oprawę świetlną mieliśmy styczność z niezliczoną ilością instrumentów, wzmacniaczy, głośników i akcesoriów muzycznych. Stąd nasza wiedza nie sprowadza się tylko do informacji technicznych, ale mamy też duże doświadczenie praktyczne.

Jednak przede wszystkim spotykaliśmy się z muzykami, którzy dzielili się z nami swoimi opiniami na temat sprzętu którego używają na co dzień.

Jeśli szukacie odpowiedniego dla Was produktu chętnie pomożemy – najważniejsze jest dla nas abyście czerpali radość z muzyki!


MUSIC COOK Sound Design
Ireneusz Policht

ul. Solna Góra 23
32-700 Bochnia
NIP: 868-153-23-10
+48 14 611 60 32
E-mail: sklep@musiccook.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku: 9:00-17:00 
sobota: 9:00-14:00